top of page

Rumové novinky

Dovolte nám představit nové značky rumů, které jsme se rozhodli zařadit do naší stálé nabídky.


Co vše budete moci u nás ochutnat?


Od distributora Jana Bechera - Karlovarská Becherovka, který je členem mezinárodní skupiny Pernod Ricard, budete moci ochutnat hned dva druhy rumů. Jeden z nich je čistý kolumbijský originál. Ten druhý má banánový nádech.


  • LA HECHICERA RESERVA FAMILIAR

Je vyráběn podle tradiční receptury bývalých španělských kolonií, kombinací 12 až 21 letých rumů zrajících v jednou použitých sudech z bílého amerického dubu.

Rum je velmi jemný, vyzrálý a chuťově vybalancovaný.


  • LA HECHICERA SERIE EXPERIMENTAL NO. 2 BANANA - INFUSED

Rum, který má hluboký charakter a výrazný dřevitý tón. Také ve svých ústech ocítíte chuť karibského tabáku a pražené kávy.
  • BUMBU CREAM 15%

Je příjemně nasládlá směs rumů Bumbu, kokosu, chai, skořice a vybraného koření se smetanovým nádechem.

Panamský rum zraje 18 let v sudech po bourbonu. Následně 6 měsíců v sudech po sherry. Je vyroben ze šťávy cukrové třtiny.Najdete jej ve velmi elegantní bílé lahvi se zlatými detaily, které celkový dojem umocňují.  • BUMBU XO 18Y 40%

Panamský rum zrající o něco déle než jeho světlý protějšek. 18 let zraje v sudech po bourbonu a následně ještě v sudech po sherry.

Rum oplývá bohatou chutí karamelu, vanilky, opáleného dubu s nádechem pomerančové kůry a kávy.Přijďte za námi na degustaci a nechte se unést lahodným rumovým opojením.


Vaše

49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page